PM  LOGISTYKA  działa w branży TSL. Zajmujemy się transportem drogowym oraz spedycją drogową i morską. Obsługujemy transporty krajowe i międzynarodowe.

Wieloletnie doświadczenie w branży transportowej powoduje, że możemy realizować zlecenia dynamicznie, profesjonalnie i zawsze na czas. Zajmujemy się organizacją transportu na terenie kraju, a także w całej Europie. Obecnie rozwijamy organizację transportu  o kierunki wschodnie. Zapewniamy bezpieczny transport powierzonych nam towarów. Wszystkie towary, które przewozimy są odpowiednio zabezpieczone, dodatkowo posiadamy wysokie ubezpieczenie OC, co zapewnia dodatkowy komfort dla zlecających. Transport realizujemy kompleksowo.

W zakresie usług transportu drogowego oferujemy:

 • transport FTL,
 • transport drobnicowy,
 • transport LTL,
 • transport chłodniczy,
 • transport ponadgabarytowy,
 • transport przesyłek niebezpiecznych (ADR).

Naszą wizją jest bycie alternatywą dla anonimowych „bez twarzy” firm z branży TSL od 2000 roku. Swoją pasją i energią do transportu, spedycji i logistyki wyznaczamy nowe innowacyjne trendy.

Na rynku wyróżnia nas:

 • wysoka jakość świadczonych usług,
 • rzetelność,
 • terminowość,
 • dynamika w działaniu.

Wykonując swoją usługę zapewniamy:

 • całościową obsługę logistyczną, pracujemy na najnowocześniejszych narzędziach ułatwiających planowanie i koordynowanie transportu,
 • duży wachlarz możliwości przewożenia niestandardowych, trudnych ładunków dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz wykwalifikowanej kadrze,
 • elastyczność terminową oraz cenową,
 • dostępność przez 7 dni w tygodniu,
 • szybkość dostaw dzięki nowoczesnej flocie i doświadczonym kierowcom, jak i wysoko wykwalifikowanym, dynamicznym spedytorom,
 • wysoką gwarancję ubezpieczenia przewożonych towarów,
 • indywidualną obsługę każdego klienta,
 • profesjonalne podejście do współpracy z kontrahentami.

Kilka słów o Spedycji Morskiej.

Firma PM LOGISTYKA  świadczy również usługi spedycji morskiej. Zajmujemy się organizacją przewozu kontenerów we wszystkich kierunkach w systemie od drzwi do drzwi. W związku z tak szerokim zakresem naszych działań jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę zarówno w relacji importowej jak i eksportowej. Poza ładunkami pełnokontenerowymi (FCL), obsługujemy również drobnicę, ładunki nie zajmujące przestrzeni pełnego kontenera (LCL). Terminale konsolidacyjne grupują je odpowiednio i umieszczają w kontenerach zbiorczych przez co stawki frachtowe w dla takich wysyłek stają się bardzo atrakcyjne.

Organizujemy transport kontenerów ogólnego przeznaczenia a także specjalistycznych, takich jak chłodnie, kontenery z otwieranym dachem czy platformy do przewozu towarów ponadnormatywnych. Współpracujemy z największymi armatorami co gwarantuje serwis na najwyższym poziomie. W Państwa imieniu dokonamy odpraw celnych towarów, a nasz Agent Ubezpieczeniowy zapewni na życzenie dodatkowe ubezpieczenie mienia w transporcie CARGO. W razie potrzeby możemy zaproponować również inne dodatkowe usługi, takie jak składowanie towaru, formowanie i rozformowywanie kontenera w porcie, wystawienie świadectwa pochodzenia, itp.

Spedycja lotnicza

PM Logistyka zajmuje się kompleksową organizacją transportu lotniczego i sporządzeniem dokumentacji niezbędnej do prawidłowego przebiegu transportu. Przygotowujemy dla Państwa najkorzystniejsze rozwiązania w oparciu o usługi różnych linii lotniczych co pozwala zaoszczędzić Państwa pieniądze oraz cenny czas. Oferujemy serwis frachtowy między innymi z Warszawy, Wrocławia, Frankfurtu oraz pełen pakiet usług celnych związany z przesyłkami lotniczymi.

Spedycja kolejowa

Oferujemy organizację transportu ładunków FCL oraz LCL drogą kolejową na trasie Chiny – Europa – Chiny na bazie regularnego serwisu. Obsługujemy odbiory ładunków z większości głównych miast w Chinach.  Naszym atutem jest kompleksowa realizacja transportu intermodalnego obejmująca przygotowanie wszelkiej dokumentacji w kraju nadania oraz odbioru, odprawy celne, transport samochodowy do  terminala kolejowego, przeładunek, dowóz ładunku do odbiorcy..

Nasze atuty

Dynamiczność,
Dyspozycyjność,
Dostępność,
Indywidualne podejście do klienta,
Bezpieczeństwo,
- Wysokie ubezpieczenie ładunku,

Dokumenty

Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika
KRS
Licencja na wykonywanie transportu krajowego
Licencja na wykonywanie transportu międzynarodowego
Licencja na wykonywanie pośrednictwa przy przewozie rzeczy

Realizujemy

transport FTL,
transport drobnicowy,
transport LTL,
transport chłodniczy,
transport ponadgabarytowy,
transport przesyłek niebezpiecznych (ADR).

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu usprawnienia przeglądania.